!..Avrıl Lavigne Fan Club..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!..Avrıl Lavigne Fan Club..!

Avril Fan Club admin Mrv*Lvgn ve ÖSKE Sitenin Gelişmesi Dileğiyle İyi Forumlar

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AVRIL İLE İLGİLİ BİLGİLER..

YazarMesaj
ÖSKE
Adminstarator
Adminstarator
ÖSKE

Avril Hakkında Düşüncelerin : süfer bi kıss
Sitemiz Hakkında Yorumun : eğlenceli ve matrak bi sitem var

AVRIL İLE İLGİLİ BİLGİLER.. Empty
MesajKonu: AVRIL İLE İLGİLİ BİLGİLER..   AVRIL İLE İLGİLİ BİLGİLER.. Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 6:06 am

AVRIL İLE İLGİLİ BİLGİLER.. Avrillavignecandidsatthlx9

1.Avril her gece yatmadan önce en az bir saat kendi kendine şarkı söylüyor..
Bunu sesini korumak için yaptığını söylüyor.Yine aynı nedenle klimalı, ısıtıcılı..
yerlerde bulunmaktan kaçınıyor..

2.''My Happy Ending'' adlı şarkının video klibinde rol arkadaşıyla öpüşmesi gerekiyormuş..
Yönetmenin tüm ısrarına rağmen Avril'in isteğiyle öpüşme sahnesi senaryodan çıkarılmış.

3.Asla televizyon seyretmiyor..Konser ve turnelerden TV seyretmeye vakit ayıramadığını..
ve bundan hiç şikayetçi olmadığını söylüyor.

4.Kaldığı otellerden sabun,minyatür içki,kalem..vs..gibi oda malzemelerini aşırmak gibi kötü bir huyu var..
Mutlaka birşeyler yürütüyor.

5.Avril,her müzikte dans edemiyor..Dans etmesi için Oasis veya Darkness çalması şart.Alkollüyken..
komik danslar yapabiliyor..ve bundan hiç utanç duymuyor.

6.Sevdiği müzik grupları sorulduğunda ilk olarak Blink 182..Sum 41..ve System Of A Down'ı söylüyor..

7.Takma adı Avie..

8.İki yıl önce adını taşıyan bir virüs bilgisayarlara musallat olmuştu..Önce bilgisayarın koruma programını çökerten virüs..ardından da kullanıcının Avril'ın web sitesinden başka bir siteye bağlanamamasına neden olmuştu..

9.Avril..albümü çıkmadan önce yeni şarkıları konserlerde çalmıyor..çünkü hayranlarının konserde kendisine
eşlik etmelerini tercih ediyor.

10.Avril'in sol bileğinde bir yıldız dövmesi bulunuyor..Aynı dövmeden Arkadaşı Ben Moody'de var..
Sağ bileğinde ise D harfi sevgilisi Deryck Whibley'i simgeliyor..

11.Avril başlarda turneye çıkarken yanına bir çanta dolusu kravat alıyormuş..Sonra kravat takmayı tamamen bırakmış..Çünkü bunun moda olmasını ve bu konunun müziğinden daha fazla konuşulmasını
istememiş.

12.''Complicated'' ve ''Losing Grip'' adlı şarkılarının klibinde aynı pantolonu giydi..

13.Tam bir sigara bağımlısı..İçkiyli de arası iyi.

14.13 yaşındayken ünlü kanadalı şarkıcı Shania Twain ile düet yaptı.

15.MTV'deki Total Reques Live programında el haraketi yapınca kanalın patronları ile arasında tartışma çıktı..

16.Aslında o tartışmalara çok alışkın..Gece kulüblerinde karıştığı kavgalardan birini bakın nasıl anlatıyor: ''Bir gece kulübte eğlenirken kızın teki beni itti..Yere düştüm..Güvenlik görevleleri geldiğinde kavgaya devam ediyorduk..Kızın üstünde olduğum için dışarı atılan ben oldum.

AVRIL İLE İLGİLİ BİLGİLER..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AVRIL-I CAN DO BETTER
» AVRIL-TOGETHER
» AVRIL VE AYAKKABILARI